Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim, Tunceli Haber, Dersim Haber Sitesi, Dersim Haberleri, Tunceli Haberleri,Dersim 38, Kırmancki, Zazaca, Dersimce, Alevi Haberleri, Pülümür, Hozat, Ovacık, Mazgirt, Nazımiye, Çemişgezek, Haber,Alevi Haber, Alevi Haberleri,

Tunceli Hozat Merkezde Satılık İmarlı Arsa

Haberler

Tunceli Hozat Merkezde Satılık İmarlı Arsa

Tunceli’nin en önemli ilçelerinden biri olan Hozat’ın merkezinde 17.000 metrekarelik imarlı arsa sahibi tarafından satışa çıkarıldı.

Hozat Tunceli ilçeleri arasında gelişen ilçelerin başında geliyor. İlçenin altyapısı ve fiziki konumu Hozat’ın gelişmesi için çok uygun. İlçe nüfusu giderek artıyor. İlçede Meslek Yüksek Okulu’nun açılmasıyla beraber dışarıdan gelen üniversite öğrencileri ilçenin ekonomisine katkı sunuyor. Öğrenciler ilçe merkezinin bir cazibe merkezi haline gelmesinde önemli rol oynuyor. Yakın zamanda Hozat ilçesinde arsaların ve dairelerin değeri giderek artacak. Son yıllarda özellikle Almancıların rağbet gösterdiği ilçe merkezinde yeni konutlar yapılıyor. İlçe merkezinde ev yaptırmak isteyenlerin çektiği sıkıntılardan biri iyi bir arsa bulamamak.  Satılık arsa bulmak da kolay değil. Arsa fiyatları giderek değerleniyor.

Hozat’ta yatırım yapmak isteyenler, arsa arayıp ta bulamayanlar için işte fırsat….

HOZAT MERKEZDE SATILIK İMARLI ARSA
Hozat merkezde 17 dönümlük (17.000 metrekare)   imarlı arsa sahibi tarafından satılık.
Arsa Hozat’ın merkezinde Yeni Mahalle sınırları içerisinde yer alıyor.
Arsanın en önemli özelliklerinden biri Hozat merkezi tam tepeden gören bir yerde yer alması. Arsanın bulunduğu arazi Hozat ilçe merkez manzarasına sahip.

Arsanın özellikleri:
-Toplam 17.000 metrekare
-İmarlı
-Şebeke suyu arazide mevcut
-İlçe merkezi manzarasına sahip
-Parsele uygun

-Düz arazi üzerinde

Arsa üzerinde ne yapabilirsiniz?
1- Arsa toplu konut için çok uygun. 17.000 metrekarelik arsa üzerine dilerseniz toplu konut inşa edebilirsiniz.
2- Villa tipi evler yapabilirsiniz.  Manzaralı villa evler için ele geçmez bir yer.
3- Hotel yapabilirsiniz.
4- Öğrenci yurdu yapabilirsiniz. Meslek Yüksek Okulu’nun açılmasıyla beraber ilçede öğrenciler konaklama sorunu yaşıyor. Öğrenci Yurdu yapmak için çok uygun bir yer.
5- Turistik ve sosyal tesisler yapabilirsiniz. Düğün salonu, çay bahçesi, kır düğün salonu, restoran gibi kompleks tesisler yapabilirsiniz.
6- Dilerseniz arsayı parselleyerek parsel şeklinde de satabilirsiniz.
7- Fabrika gibi üretim tesisleri yapabilirsiniz.

ACELE EDİN BU ARSAYI KAÇIRMAYIN…

ARSA HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYIN….

MEDET ŞİMŞEK
TELEFON: 0554 588 61  69

Arsanın fotoğraflarıiçin   linkli tıklayınız…
http://dersimnews.com/reklam

* Bu bir reklamdır

Sosyal medyada paylaşın
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
11 Comments

11 Comments

 1. ibrahim

  07/09/2012 at 08:21

  Arsanın konumu çok güzel yerde. Param olsaydı kaçırmazdım. Bu arsa iyi bir yatırım parası olan kaçırmasın

  • veysel

   07/09/2012 at 08:57

   Hozat gerçekten güzel bir yer,arazinin fotoğraflarına baktım arazi konum olarakta özellikleri bakımındanda mükemmel ben konumunu Harputla Elazığın konumuna benzettim.ilçeyi tam tepeden görüyo alacaksın yapacaksın güzel bir villa tam tepeden ilçeyi izliyceksin.ben tanıdıgım varlıklı insanlara tavsiye edeyim.

 2. murat

  07/09/2012 at 19:12

  arazi bayağı büyük içinde suyun da olması çok büyük avantaj her yönüyle güzel okudugum kadarıyla imarlı arazi ben sahibinin yerinde olsam böyle degerli bir yeri satmam

 3. Haydi Dersimliler

  08/09/2012 at 09:56

  Param olsaydi hemen alirdim, bizim zenginler Avrupada kazandiklari parayi türkiyenin zengin metropolara yatiriyorlar neden kendi topraklarina yatirim yapmiyorlar. Bence bu konu tartisilmasi cok seyleri degistirir ve Dersimlier kendi toraklarina sayup cikarlar.
  Arsayi parseliyerek satilsa bizim kibi gücü yetenlerde ala bilsen cok güzel olur.
  sagilarimla
  Dersimli

 4. serkan

  09/09/2012 at 08:00

  zenginlerimiz metropollere yatırım yapmayı şimdilik çok akılcı buluyolar ama öngörülü düşünenler asıl yatırımın bu gibi şirin daha kirlenmemiş yerlere yapılması gerektigini farkındalardır.metropollerin gelecegi iyi degil bence.nerden bakarsan bak

 5. Pingback: Hafızanın Üzerine Birlikte Titremek | Dersim News, Dersim Haber, Dersim, Tunceli Haber, Dersim 38, Kırmancki, Zazaca, Dersimce, Alevi Haberleri

 6. Pingback: Tı Zone Ma Nê Zona? | Dersim News, Dersim Haber, Dersim, Tunceli Haber, Dersim 38, Kırmancki, Zazaca, Dersimce, Alevi Haberleri

 7. murat

  16/09/2012 at 10:08

  oraya özel ögrenci yurdu güzel gider

 8. ali yilmaz

  16/09/2012 at 22:28

  bence bu arsayi Dersimi düsünen Zengin Dersimli is adamlari alsin ve oraya bir üretim hane kursun…gencler, kadinlar issiz…sürekli bos beles konusacaklarina bir is yapsinlar artik. burada bir bireysel ev-villa düsüneceklerine artik birseyler yapmanin zamani gelmistir….saygilar

 9. baran

  22/09/2012 at 18:55

  ben de hozatlıyım istanbulda oturuyorum.para ayarlayabilsem şu lanet şehri terkedip memleketime giderim o araziyi alırım 17 dönüm az degil.oralarda suda boldur çıkarırım güzel bir su sondajla organik tarım yaparım.sebzecilik yaparım ilçenin sebzesini ver yeter.

 10. sinan

  24/09/2012 at 17:26

  kalkınma ajansları örnegin fırat kalkınma ajansı girişimcilere ortaya koydukları sermaye kadar hibe veriyorlar.mesela bir üretimhane kurdunuz 200 bin paranız gitti 200 binde kalkınma ajansı size hibe veriyor.Neden dersimli girişimcilerimiz isdihdam yaratacak girişimlerde bulunmuyorlar.bu tür araziler istihdam yaratacak işler için kullanılabilir.hozatın hemen yanında koca bir büyük şehir var.elazıg orayı da pazar alanı olarak kullanabilir girişimciler yani diyelim ki reçel üretiyosunuz hem dersimi hem elazığı pazar alanı olarak kullansınlar hemde ilçe ihtiyacını karsılasınlar zaten hozat dışa bagımlı bir ilçe üretim anlamında.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + sixteen =

More in Haberler

To Top