Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim, Tunceli Haber, Dersim Haber Sitesi, Dersim Haberleri, Tunceli Haberleri,Dersim 38, Kırmancki, Zazaca, Dersimce, Alevi Haberleri, Pülümür, Hozat, Ovacık, Mazgirt, Nazımiye, Çemişgezek, Haber,Alevi Haber, Alevi Haberleri,

Kılıçdaroğlu, Berkin Elvan’ın Ailesine Ziyaret Etti

Haberler

Kılıçdaroğlu, Berkin Elvan’ın Ailesine Ziyaret Etti

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Berkin Elvan’ın ailesini ziyaret ederek başsağlığı diledi.

Dersimnews.com CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Berkin Elvan’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu  acılı aileye başsağlığı diledi.

kilidaroglu-berkin-elvan
Berkin Elvan’ın ailesine  başsağlığında bulunan CHP lideri burada gazetecilere açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, “15 yaşında ekmek almaya giden bir çocuk çok acı bir şekilde hayatını kaybetmiştir. Dün akşam da yine olaylar olmuş, bir genç hayatını kaybetmiş. O aileye de başsağlığı dileklerimizi iletiyorum” ifadelerini kullandı. Kılıçdaroğlu, “Tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum… Sakın provokasyonlara gelmeyin. Yasal yollar çerçevesinde haklarımızı sonuna kadar arayacağız” diye konuştu.

 

kilidaroglu-berkin-elvanin-ailesini-ziyaret-etti

Sosyal medyada paylaşın
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
1 Comment

1 Comment

 1. KEMAL KILICLAROGLU “BEN DERSIMLIYIM,KURESANLIYIM,ALEVIYIM”DEMISTIR. DERSIM MEMLEKETIDIR,ÜLKESIDIR,VATANIDIR,IKRARIDIR,CEDDIDIR “PIRIM GELMIS HALKIMIZ HOS GELDIN” DIYE KARSILIYACAK.

  BUGÜNÜN CHP`SI CUMHURIYET YADA ATATÜRK PARTISI DEGIL. BIR TABELE VE ROZET OLAN ESKI BIR SIRKET KURUMU SIYASAL OLARAK TEPE TEPE KULLAN HER BASKAN AYNI OLAMAZ. BU SOSYAL BILIMDIR.HER LIDER AYNI FELSEFEYE SAHIP OLAMAZ TÜRKLER O KADAR KENDINDEN GECTI KI KENDINI KURAN KALEYI BILE TERKEDINCE KALEYE KIM CIKARSA O SAHIBI GÖRÜNÜR.TÜRKLER HER ASIRIN BIR YARISINDA BASKA SEYE INANMISLIKLARI DA ORTADA.

  TC MARKA TÜRKLER ICIN ÖNEMSIZ HAZRET,RESUL,VALLAHI BILLAHI ONLARIN HEM CUMHURIYETI HEM CENNETI HEMDE CEHENNEMI BIRDE PARANIN IMAMI O DÜZENIN KULU OLURLAR.BES VAKIT COK TEKRARLANINCA LAIKLIKTEN KACIS BASLADI.

  CHP DIN ILE DEVLET ISINININ AYRISINI KEMAL KILICLAROGLUNUN SAHSINDA TÜRKIYE TARIHINDE GERCEKTEN ILK VE CIDDI OLARAK ILKELI SAVUNUYOR. ALEVI HALK ICIN BIRINCI ILKE ISLAM OLMADIGINA SAYGILI OLUNMASIDIR.

  DTP DINAYETIN KALDIRILMASINI PROGRAMI GEREGI ISTEMIYOR.DTP BÜTÜN UMUDU” MÜSLÜMAN KARDESLER CEPHELERINI “YARATIP HIRSIZLARA ALLAH ADINA YEMIN ICEREK ORTAK OLMAK ISTIYOR.BOSUNA GEZI DIRENISLERI “PROVAKATÖRLER VAR ” DEMEDI.BOSUNA AKP HIRSIZLARINA KARSI SOKAGA DÖKÜLEN HALKA “BARIS SÜRECINE ENGEL OLMAK ISTEYENLERIN KARANLIK GÜCLER OLDUGUNU”SÖYLEMEDI. “ISTISAREYI MEDINE” VE ISLAM KONFERANSLARINI BUNUN ICIN. YAPIYOR.”MILLE”LERE YANI CAHIL SEYHLERE DEVLET AYLIK BAGLADI.BU SESIZ YÜRÜYÜSLER KABE YOLLARINDA KONUSULUYOR.

  72 KÜRT VEKIL ATATÜRKE BAGLILIK MEKTUBU YAZMISTI KIMIN ECDADIDIR ONLAR ?

  YAVUZ SULTAN SELIM ILE 42 KURD ASIRETI BITLISI IDRISI ÖNCÜLÜGÜNDE KIZILBASLARA SAVASTI 40 BIN KIZILBAS KATLEDILDI BU KURDLAR KIMIN BÜYÜKLERI ?

  IDOLOJI PROGRAMI GENCLIGI ETKILEDI.SONRADAN ANLASILDI KI DERSIM DEN BESLEN BESLEN SONRA YAK YIK KIMIN ICIN NE ICIN ?

  DERSIM DILI KÜLTÜRÜ TARIHI FERSEFESI EDEBIYATI SANATI FESTIVALLERDE YOK PROGRAMLAR HAMIDIYE ALAYLARININ ARTIKLARINA AYRILMIS KIM HAIN ?KIM KATILINE HIZMETKAR ?

  CIBRANLI HALIT BEY AYNI KEZA ATATÜRK ARKADASI VE OVACIKTA KARAKOL ZORLA SIDDETLE YAPTIRIYOR ISBIRLIKCI HAYIN KIMMIS BEYLER ?

  SEYH SAIDIN KAYNI BINBASI KASIM AJANLIYOR KIM ATATÜRKCÜ YA DA CUMHURIYETCI HAIN BEYLER ?

  DR.SIVAN,DR,BARAN NE FAILI MUCHULLAR NEIFTIRALAR NICE KARALAMALAR. BIZ DERSIMLI OLMAKTAN KIZILBAS OLMAKTAN DEMOKRATIK OLMAKTAN GURUR DUYARIZ.

  NIYE ALEVILERE YALVARIRSINIZ YAKARIRSINIZ DILENIRSINIZ KI KENDINIZI BIZDEN GÖRÜN DIYORSUNUZ.SIYASETINIZ CÜRÜK BU BIR .BIRDE BIZ SIZIN YARINIZI TÜRK GÖRÜYORUZ INKARCISINIZ BU IKI. BIRDE BIZ SIZI MILLET VE HALK GÖRMÜYORUZ KEROK DEMIS DIN DEGIL KÜLTÜR BU IFTIRANIZ OLDU DÖRT.BIZ NE SIZI NE TÜRKLERI KENDIMIZDEN GÖRÜYORUZ VE OLAMAZSINIZ DA BUNA ÖLENE KADARDA OLSA ALISACAKSINIZ.

  80 BIN KORUYUCU 36 HAMIDIYE ALAYININ YAPTIKLARI HAINLIKLERI YAZMAYA KALKSAK DEFTERLEMEYE ÖMÜR YETMEZ.

  NURCU SIRRI SÜREYYA.SEYH SAIDCI SERIYATCI AHMET TAN.HIZBULLAH BIZIM PARTIMIZ DIYEN AHMET TÜRK ATATÜRKÜ EN COK SEVEN AYSEL TUGLUK ILEAPO,DEMIRTASSAIDI NURDIYI ZIKIR EDERKEN BALLANDIRA BALLANDIRA ANLATIYOR BU CÖKÜNTÜ SIYASETCILERI KIMI KANDIRIYOR ?

  PAKET PAKET ISLAM VE SERIYAT BASKA VAKAA PROGRAM YOK.HATTA “BUNLAR CALMASA SILAH ALIR ADAM ÖLÜRDÜ “DIYENLERDE DTP LI MUS MILLETVEKILI SAKIK.

  BIR DE GECE GÜNDÜZ MITLE ITLE SELAMLASAN POSTA TASIYAN KAHVALTI YAPIP MÜZAKERE EDEN`. MIT BASKANINA DESTEKLERINI ESIRGEMIYEN BU MANTIK DEVRIMCI DEMOKRATIK ESITLEYIKCI MANTIK OLABILI MI ?

  DTP LI FIKIR “ALEVILER BIZIM VATANDASIMIZ YURTTASIMIZ`DIR ” HASA DIYORUZ BIZ KIMSENIN NE VATANDASIYIZ NE DE YURTTASIYIZ. ALEVILER KENDI KADER TAIN HAKKINI KENDILERI VERIR KENDI MÜLKI TOPRAKLARININ SAHIPLERIDIR.

  DERSIM`DE ÜLKEDIR.

  DANALAR GIRMIS BOSTANA DEVELER BOSTANDA !

  NIKAH BABALARI TAYIBIN EVLATLARI BILSIN DERSIM`DE ILTICA SIYASETINE SON VERILECEK.SANDIKTAN HIZIR CIKACAKTIR.

  BENDE ALEVIYIM,DERSIMLIYIM,YUSUFANLIYIM !

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haberler

To Top