Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim, Tunceli Haber, Dersim Haber Sitesi, Dersim Haberleri, Tunceli Haberleri,Dersim 38, Kırmancki, Zazaca, Dersimce, Alevi Haberleri, Pülümür, Hozat, Ovacık, Mazgirt, Nazımiye, Çemişgezek, Haber,Alevi Haber, Alevi Haberleri,

El Kaide’ye Operasyon Yapan TEM Müdürleri Görevden Alındı

Gündem

El Kaide’ye Operasyon Yapan TEM Müdürleri Görevden Alındı

Terör örgütü El Kaide ve İnsani Yardım Vakfı’nda düzenlenen operasyonun ardından Emniyet’te adeta deprem yaşandı. Kilis ve Van Terörle Şube Müdürleri jet hızıyla görevden alındı.

Dersimnews.com – Terör örgütü El Kaide’ye operasyon yapan Van ve Kilis TEM şube müdürleri görevden alındı.

Terör örgütü El Kaide operasyon yapan ve İHH’da arama yapan Kilis Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürü Devlet Çıngı ve Van Terörle Mücadele Şube Müdürü Serdar Bayraktutan görevden alındı.

Uzun süreden bu yana Kilis’te Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü yapan ve sabah saatlerinde İHH deposuna yönelik yapılan aramada da bulunan Devlet Çıngı, öğleden sonra valilik kararıyla görevden alındı. Emniyet yetkilileri, görevden almanın valilik kararıyla yapıldığını doğrularken, gerekçesine ilişkin bilgi vermedi.

VAN TEM ŞUBE MÜDÜRÜ DE ALINDI

Kilis Terörle Şube Müdürlüğü’ndeki görevden alma haberinin ardından, akşam saatlerinde bir görevden alma haberi de Van Emniyet Müdürlüğü’nden geldi. Van Terörle Mücadele Şube Müdürü Serdar Bayraktutan, Koruma Şube Müdürlüğüne atandı. Bayraktutan’ın yerine atanacak kişinin henüz belirlenmediği öğrenildi.

(Ajanslar)

Sosyal medyada paylaşın
        
   
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × three =

More in Gündem

To Top