Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim

Kılıçdaroğlu’na yumurtalı saldırının arkasında Melih Gökçek var!

Haberler

Kılıçdaroğlu’na yumurtalı saldırının arkasında Melih Gökçek var!

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na, Ankara’da katıldığı cenaze töreninin ardından yumurta atıldı.

 

Dersimnews.com – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Van’ın Gürpınar ve Mardin’in Nusaybin ilçelerinde hayatını kaybeden güvenlik görevlilerinden Erhan Yıldırım ile Özgür Kara için Ankara Kocatepe Camii’nde düzenlenen cenaze törenine katıldı.

kilicdarogluna-yumurtali-saldiri

Kılıçdaroğlu, törenin ardından Kocatepe’den ayrılırken kendisine yumurta atıldı. Yumurta, Kılıçdaroğlu’nun korumasının omzuna isabet etti.

CHP Lideri olayın ardından “Kimse bizi şehit cenazelerine gitmekten alıkoyamaz” dedi.

Yumurtalı protestoyla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

KILIÇDAROĞLU’NA SALDIRANLAR MELİH GÖKÇEK’İN EKİBİNDEN

CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, Kocatepe Camii’nde düzenlenen cenaze töreninde CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na yumurta atanların Ankara Büyükşehi̇r Beledi̇ye Başkanı Meli̇h Gökçek’in ekibi olduğunu iddia etti.

Keskin, Van ve Mardin’deki operasyonlarda hayatını kaybeden Jandarma Uzman Çavuş Özgür Kara ile Piyade Astsubay Üstçavuş Erhan Yıldırım için düzenlenen cenaze töreninde bazı kişilerce Kılıçdaroğlu’na yumurta fırlatılmasına ilişkin, partisinin il binasında basın açıklaması yaptı.

Bugün Kılıçdaroğlu’yla cenazeye katıldıkları anımsatan Keskin, “Maalesef Türkiye’de, ülkemizde, layık olmayan kişiler tarafından yönetilen Ankara’da, Melih Gökçek ve organize etmiş olduğu ekip, sayın genel başkanımıza yumurtayla saldırıda bulunmuştur” ifadesini kullandı.

 

 

Sosyal medyada paylaşın
        
   
Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + nineteen =

More in Haberler

To Top