Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim

İsmail Küçükkaya, Maçoğlu’na verdiği sözü tuttu

Dersim

İsmail Küçükkaya, Maçoğlu’na verdiği sözü tuttu

FOX TV’de sabah haberlerini sunan gazeteci İsmail Küçükkaya, ‘Çalar Saat’ programını Dersim’den yaptığı canlı yayınla sundu.

Küçükkaya, seçim öncesi yaptığı açıklamada Komünist Başkan’ın seçimi kazanması halinde Dersim’de program yapacağını açıklamıştı.

“MEMLEKET SEVDALILARINA MERHABA”

FOX TV’de hafta içi her sabah yayınlanan “İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat” programı bugün Dersim’deydi. Gazeteci İsmail Küçükkaya Dersimi’i tepeden gören bir noktadan yaptığı yayına “Tunceli’den Dersim’den memleket sevdalılarına merhaba” diyerek başladı. Kişisel Twitter hesabından da yaptığı açıklamada “12.4.2019/ Günlerden Cuma/ Tuncelideyiz. Günaydın Türkiyem. Özel bir yayınla karşınızdayız: #ÜretenTürkiyeİçin” ifadelerine yer verdi.

Küçükkya’nın canlı sunduğu haber programına Dersim Belediye Başkanı Fatih Maçoğlu da katıldı. Maçoğlu canlı yayında Dersim’e dair üretim projelerini anlattı. Büyük ilgi gören haber programı dünyanın bir çok ülkesindeki Dersimliler de heyecanla takip etti.

Programın ardından Dersim’i gezen İsmail Küçükkaya’ya halk yoğun ilgi gösterdi. Küçükkaya sosyal medya hesaplarından Dersim’den fotoğraflar paylaştı.

MAÇOĞLU’NA SÖZ VERMİŞTİ

Gazeteci Küçükkaya; 31 Mart yerel seçimleri öncesi canlı yayında konuk ettiği Komünist Başkan Fatih Maçoğlu’na verdiği sözde Tunceli’de seçimi kazanması halinde Tunceli’ye gelerek program yapacağını söylemişti. Maçoğlu’nun seçimi kazanmasının ardından Küçükkaya, 12 gün sonra sözünü tutmuş oldu.Sosyal medyada paylaşın
        
   
Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 8 =

More in Dersim

To Top