Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim

Maçoğlu taburcu edildi, tedavisi evde sürecek

Dersim

Maçoğlu taburcu edildi, tedavisi evde sürecek

Devlet Hastanesinde koronavirüs tedavisi gören Fatih Maçoğlu taburcu edildi, tedavisine evde devam edilecek.

Sosyal medyada paylaşın
        
   

Dersim Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nun tedavisine 22 Haziran tarihinde boğaz ağrısı ve yüksek ateş şikayetiyle başvuran Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nun yapılan COVİD-19 testi pozitif çıkmıştı. Tunceli İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Çağdaş Özdemir yaptığı açıklamada Maçoğlu’nun tedavisine evde devam edileceğini bildirdi.


Dr. Özdemir, “22 Haziran 2020 tarihinde hastanemize başvuran Tunceli Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Maçoğlu’nun tedavisi hastanemizde Bilim Kurulunun önerileri doğrultusunda tamamlamış olup, tedavisinin devamını evinde sürdürecektir. Şikayetlerinde gerileme olan hastamızın takipleri hekimlerimiz tarafından yapılacaktır. Maçoğlu ailesinin karantina süreci devam etmektedir. Pandemi süresince vatandaşlarımızın maskesiz sokağa çıkmamasını ve sosyal mesafe kurallarına tam olarak uyum göstermelerinin önemini bir kez daha hatırlatmak isteriz” dedi.

Eşi ve kızının testi pozitif çıktı Maçoğlu’nun Eşi Gülistan ile Kızı Ezgi İmran’ın da yapılan COVİD-19 testlerinin pozitif çıktığı ancak genel durumlarının iyi olduğu öğrenildi

Sosyal medyada paylaşın
        
   
Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

17 − 10 =

More in Dersim

To Top