Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim

CHP Dersim adayı Karakoyun: Kara propagandaya inanmayın

Haberler

CHP Dersim adayı Karakoyun: Kara propagandaya inanmayın

”Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP’ye jest olsun diye zayıf aday gösterdiğini söyleyip bu yönde algı yaratıp vatandaşları da inandırmaya çalışanların maksadı belli.”

Sosyal medyada paylaşın
        
   

CHP Dersim milletvekili adayı Hüsniye Karakoyun, adaylığı hakkında bazı çevreler tarafından maksatlı yapılan kara propaganda için açıklama yaptı.

Karakoyun sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamasında Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Dersim seçimlerini çok önemsediğini vurguladı.

Hüsniye Karakoyun’un açıklaması şöyle:

”Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP’ye jest olsun diye zayıf aday gösterdiğini söyleyip bu yönde algı yaratıp vatandaşları da inandırmaya çalışanların maksadı belli.

Sevgili Dersimliler, Kalanlılar, Mamekililer, Tuncelililer!

Bu tür zavallı tutumlara itibar etmeyiniz. Sayın Genel Başkanımız yanımızda ve biz Cumhuriyet Halk Partisi – CHP olarak bu seçimi kazanacağız. Üstelik asla kirletmeden ve zavallı taktiklere başvurmadan…

Hiçbir genel başkan kendi şehrinden milletvekili konusunda başkasına jest yapmaz. Çünkü; bizim bu seçimde Tunceli’den milletvekili çıkarmamamız Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Türkiye’de en çok üzecek şey olur, ki bu halk buna asla müsaade etmez.’

Sosyal medyada paylaşın
        
   
Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen + 6 =

More in Haberler

To Top