Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim

El Nusra İki Alevi Çocuğu İnfaz Etti (VİDEO)

Haberler

El Nusra İki Alevi Çocuğu İnfaz Etti (VİDEO)

Halep’in kuzeyinde kaçırdıkları iki Alevi çocuğu kurşuna dizen terör örgütü El Kaide bağlantılı bir örgüt, infaz görüntülerini yayınladı. Çocukların başında infaz bildirisini okuyan örgüt militanının TSK’ya ait kamuflaj kıyafetleri dikkat çekiyor. 
Dersimnews.com– Suriye’de Alevi ve Kürtlere yönelik insanlık dışı katliamlar gerçekleştiren Selefi çeteler iki Alevi çocuğunu infaz etti.

Halep’in kuzeyindeki Nubbul’dan kaçırılan 12 ve 15 yaşındaki iki Alevi çocuğun, El Kaide bağlantılı “Irak ve Şam İslam Devleti” isimli örgüt tarafından infazının görüntüleri yayınlandı. “Irak ve Şam İslam Devleti”, yayımladığı bildiriyle iki çocuğu katliamını üstlendi.

KAMUFLAJ TSK’NIN MI?

Görüntülerde dikkat çeken bir ayrıntı ise infaz bildirisini okuyan örgüt militanının üzerindeki kamuflaj kıyafetlerinin TSK tarafından kullanılan malzemelerle aynı olması.

Türkiye’nin beslediği terör örgütleri El Kaide ve El Nusra Suriye’de sivillere yönelik katliamlar gerçekleştiriyor.  Alevi ve Kürt çocuklarını hedef alan Selefi çeteler, kanlı eylemlerini videoya alıp internetten yayınlıyor.

UYARI:  Bu video şiddet içermektedir. Lütfen çocuklara izletmeyin!

Sosyal medyada paylaşın
        
   
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 + thirteen =

More in Haberler

To Top