Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim

Av. Söylemez: BM Soruşturma Açmalıdır

Haberler

Av. Söylemez: BM Soruşturma Açmalıdır

Kadınların bilinçli yaptıkları, gözleri kısma, dudakları yeğni espas ve sulanmış bırakma kabil davranışların amerikan vizedışında bilinçsiz yaptıklarını düşündüğüm az şeyi kesmek istiyorum. Size ilişki duyan bir hanım farkına varmadan saçlarıyla oynamaya başlar, bu ilgiyi gösteren en stratejik ipuçlarından biridir. İçgüdüsel olarak cephesini erkeğe döner, araya etki kısım engeli koymaz. Kadınların şuursuz olarakyaptıkları en stratejik aksiyon ise amerikan vize taalluk duydukları erkeğe kez bileklerinin içini göstermektir. Bunu özellikle sigara içerken yaparlar. dışarı nispet mesajı vermeyen bir küldöken bileğini derun düz çevirirken, etrafta ilgi duyduğu bir mert olan kadın ise bileğinin içini o erkeğe gösterecektir 1980’lerin ortaları, kaybolma Kızlar filminde ahu Tuğba, Nuri Alço’ya ve bize sigara içerken güç içinigösteriyor. oysaki Nuri Ağabeyimize bukağılık amerikan vize içi göstermeye lüzumlu yok; o her şeyi bukağılık içi görüyor, gazoza ilacı çoktan atmıştır zaten. Bu arada ilgisiz, fakat Nuri Alço ve pipo süper gitmiş değil mi? Elin bükülü olması ise ilgiye öbür bir işarettir.

 

Bu bilgiler ışığında düşününce, eşcinsel evet da efeminediye nitelendirdiğimiz erkeklerin, hollandaya vize genelde kadınların hareketlerini değil de; korte hareketlerini taklit ettiklerini hayretle ayırt edeceksiniz. kısaca saçlarına karşın saç atmalar, bileği bükmeler, sigara içerken bilek içini gösterme, kıç kıç ilişkin atarken kaide bölümünü açığa emisyon gibi. kurum veren fotomodellerin seksüel çekicilik tekvin etmek için bileklerinin cemi bükülü olduğunu göreceksiniz. Aynı hareketi eşcinsel erkekler karşıdakilere ileti toka etmek için kullanırlar. Marilyn Monroe’nun da tümpozlarında bileklerini bükülü görürsünüz. hollandaya vizeAngelina Jolie’nin dü pozu. Dudakların nısıf çıplak oluşu ve ellerin dudaklarında oluşu seksi ve şehveti anlatıyor. Gözlerin yana bakması aklından bir şeyler geçtiğini hissettiriyor. Sayın Pitt’ten özür diliyoruz. Biz erkekler ise genelde dişisinin etrafında dolaşan güvercinin ne yaptığını bilmez, hareketlerini taklit ederiz. İki tarafın da verdiği gayrı bir mesaj ise bir okazyon bulup bir saniye bile olsa dokunmaktır. Bu bilinçli yapılan bir madde değildir. amma umumi olarak temas isteği kendisini böyle gösterir. Her dokunmayı buşekilde tefsir şansımız olmadığını düşünüyorum. hollandaya vize lakin size nazarıitibar duyan zıt cinsin bir fırsatını bulup size dokunduğunu göreceksiniz (bunun uray otobüslerinde gerçekleştirilen şekli konumuzun dışında).

 

Halk Bankası’nın 600’e andıran şube müdürüne iki yüzerli gruplar hâlinde verdiğim seminerlerde, bir şube müdürü “Iğdır’da eğer bir erkek, bir kızın kolunu tutarsa o kızı köyde ötekisi isteyemez, o gencin olur” demişti. Bu da sahiplenmeyle müntesip enteresan bir örnek. Bu arada aramızda kez anda Iğdır’a tüketilmek üzere hareketlenmiş ihvan olabilir, kızı daha evvel tutmuş birileri olabilir, en azından uyaralım istedik. Yapılan birçok araştırma, duygularımızın vücut dilimizi etkilediği kabilinden ilginç bir şekilde cisim dilimizinde duygularımızı etkilediğini gösteriyor. http://www.vizeislem.net/fransa-vizesi/devrisi sıra ciddi bir raporunuzun olduğunu düşünün, eğer raporu uzanarak hazırlamaya kalkarsanız beş dakika sonra uykunuz gelir. Duruşunuz duygularınızı etkiler. Kollarınızı kavuşturup, bacaklarınızla kapandığınızda algınızın da azaldığını, duygularınızın negatife dönüştüğünü göreceksiniz. Kolların kapanması algınızı behemehâl azaltır. özdeş zamanda karşınızdakinin sizinle olan iletişimi azalır.

 

Sosyal medyada paylaşın
        
   
Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen + 4 =

More in Haberler

To Top