Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim

IŞİD Yanlısı Tevhid Dergisi Hüseyin Aygün’ü Hedef Gösterdi

Haberler

IŞİD Yanlısı Tevhid Dergisi Hüseyin Aygün’ü Hedef Gösterdi

Terör örgütü IŞİD yanlısı “Tevhid” dergisine ait  “Tevhidi Gündem” adlı internet sitesinde Hüseyin Aygün hedef gösterildi. 

Dersimnews.com – Cihatçı terör örgütlerini savunan islamcı Tevhid dergisine ait “Tevhidi Gündem” isimli internet sitesinde CHP Dersim Milletvekili Hüseyin Aygün‘e hakaret edildi. Site, Aygün’ü cihatçı terör örgütlerine hedef gösterdi.

Aygün’ün türbanla ilgili eleştirilerini bahane eden islamcı Tevhid dergisinin sitesinde Hüseyin Aygün’e ağır hakaretler edildi. Aygün’ün Hz. Muhammed’e hakaret ettiğini iddia eden dergi Aygün’ü açıkça tehdit etti.

tevhidden-aygune-hakaret

İnternet sitesinde “Şii Vekil, Rasulullah’a Hakaret Etti” başlığıyla yayınlanan hakaret içerikli yazısı şöyle:

Dersim katillerinin köpekliğini yapmakla mahir din düşmanı Hüseyin Aygün adlı kafir Allah’ın pak Rasulü Muhammed(sav)’e çirkin dilini uzattı. Aldığı her nefes Allah’a ve aziz dinine hakaret olan bu şahsın en kısa zaman da hakkettiğini bulması bekleniyor.

Dersim’i bombalayan, Alevileri katleden Cumhuriyet Halk Partisi’nde yer alarak her dönemin münafığı olduğunu ispatlayan Allah’ın düşmanı CHP’nin Şii vekili Hüseyin Aygün eğitim sisteminde bir siyasi partinin halkın talepleri doğrultusunda yaptığı düzenlemeler üzerinden İslam ümmetinin yegane önderi ve örneği Muhammed (s.a.v)’e necis dilini uzattı. 

Irak ve Suriye’de ki Şii askerlerin Rasulullah’a ve Onun pak zevcesi Aişe(r.anha)’ye dil uzatmalarını örnek alarak Ehl-i sünnete saldırmayı hedefleyen sapık Şii Hüseyin Aygün, İslam ümmetinin evlatlarının müminlerin annesi için neleri göze alabildiğini öğrenmek için yakın coğrafyaya bir göz gezdirebilir.

Peygamber efendimize ağır hakaretlerde bulunan Aygün’ün işlediği bu cürmün alacağı karşılık hem İslam fıkhında hem de İslam tarihinin pratikliğinde apaçık ortadadır.

Bu gerçekleği rağmen fütursuzca saldırılarını sürdüren Aygün’ün Allah Rasulüne karşı nasıl bir tutum içerisinde olması gerektiğini en kısa zamanda anlaması ümit ediliyor.

Aygün’ün durumunu şu mizansen çok güzel özetler nitelikte, aslanlarla dolu bir ormana girip onları kızdıracak tarzda it gibi uluyup ve daha sonra aslanların müdahalesine maruz kalan kişinin ağlaması ne kadar saçma ve haksız ise Aygün’ün sözlerinden sonra başına geleceklere sızlanması da o kadar mantıksız olacaktır.

 

 

Sosyal medyada paylaşın
        
   
1 Comment

1 Comment

  1. Mehmet

    27/09/2014 at 10:55

    Adamlar hakkı söylemiş yapacak birşey yok.Hüseyin bey de rahat dursaydı erkekliğini ve din düşmanlığını cenk meydanında konuştursaydı,cahil cahil konuşmasaydı.Basına geleceklerde kendi eli ile işlediği olsa gerek

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × four =

More in Haberler

To Top