Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim

Meclis’te kadın vekillere saldıran AKP’li Gökçen Enç FETÖ üyesi çıktı!

Haberler

Meclis’te kadın vekillere saldıran AKP’li Gökçen Enç FETÖ üyesi çıktı!

Meclis’te kadın milletvekillerine saldıran AKP’li vekil Gökçen Özdoğan Enç’in FETÖ’nün Kimse Yok Mu Derneği’de yöneticilik yaptığı, FETÖ’nün toplantılarına katıldığı ortaya çıktı. 
Dersimnews.com – TBMM’de Anayasa görüşmelerinin ikinci tur görümeeri dün kaldığı yerden devam etmek üzereyken kendisini kürsüde mikrofona kelepçeleyen Ankara bağımsız milletvekili Aylin Nazlıaka’nın yaklaşık bir buçuk saat süren protestosunu sonlandırmak için AKP’li kadın vekiller şiddet uyguladı.

gokcen-enc

Saldırgan vekil Gökçen Enç

AKP Antalya Milletvekili  Gökçen Özdoğan Enç önce Nazlıaka’ya saldırdı, ardından CHP milletvekili Şafak Pavey’e iteledi. Yere düşen Pavey’in protez kolu çıktı.

Gökçen Enç’in saldırısına uğrayan Aylin Nazlıaka, Şafak Pavey ve Pervin Buldan hastaneye kaldırıldı.

nazliaka-pavey

HDP’li kadın milletvekilleri de Nazlıaka’nın etrafında çember oluşturdu. Bu esnada HDP’li Pervin Buldan yaralandı. Pervin Buldan’ın yere düşmesinin ardından kalp ritminde problem yaşadığ belirtildi.

SALDIRGAN VEKİL GÖKÇEN ENÇ FETÖ DERNEĞİNDE YÖNETİCİYMİŞ!

Anayasa değişikliği teklifinin oylandığı ikinci turda Meclis’te kendini kürsüye kelepçeleyen Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka’ya saldıran AKP’li vekil Gökçen Özdoğan Enç’in FETÖ’nün Kimse Yok Mu Derneği’de yöneticilik yaptığı ortaya çıktı.

gokcen-enc-feto

AKP’li Enç, TBMM’nin resmi sitesinde yer alan özgeçmişindeki “Kimse Yok Mu Derneği Üyesi” ifadesini değiştirdiği de ortaya çıktı.

FETÖ’nün Kimse Yok Mu Dernekleri 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin ardından kapatılmıştı.

Cemaat’in yemeklerine katılmasının yanı sıra, Kimse Yok Mu Derneğinde yöneticilik yaptığı, kayınbiraderinin ve yakın akrabalarının da Gülen Cemaati’nin Amerika’daki derneğinde yönetici olduğu biliniyor.

FETÖ’YÜ ÖVEN TWETLER!

TBMM Genel Kurulu’nda önce Aylin Nazlıaka’ya, sonra da CHP’li ve HDP’li vekillere saldıran AKP Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç’in Fethullahçılarla ilişkisine dair yeni gerçekler ortaya çıkıyor.

TBMM’de CHP’li ve HDP’li vekillere saldıran AKP’li Enç’in FETÖ’yü öven tweetleri ortaya çıktı.

İşte Enç’in o tweetleri:

Dersimnews.com, BirGün, soL

Sosyal medyada paylaşın
        
   
Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + seventeen =

More in Haberler

To Top