Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim

Kılıçdaroğlu’na saldıran provokatör önce Binali Yıldırım ile konuştu

Haberler

Kılıçdaroğlu’na saldıran provokatör önce Binali Yıldırım ile konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na saldıran provokatör, saldırıdan bir kaç dakika önce Binali Yıldırımla böyle görüntülendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na saldıran provokatör, saldırıdan bir kaç dakika önce Başbakam Binali Yıldırımla böyle görüntülendi. Saldırıradan bir kaç dakika önce çekilen fotoğrafta Binali Yıldırım’la tokalaşırken görülen provokatörün de AKP Fatih İlçesi üyesi olduğu öğrenildi.

binali-yildirim-ve-saldirgan

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Fatih’te katıldığı şehit cenazesinde, kurşunla tehdit edildi. Olay sonrasında saldırgan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın talimatıyla cami dışına çıkarıldı.

SARAY’A BAĞLI ÇETE

ABC gazetesinin ulaştığı kaynaklar Osmanlı Ocakları bağlantılı saldırganın aynı zamanda Kasımpaşa taraftar grubundan olduğunu aktardı. Bu kişi Fatih İlçe Örgütü ile ilişkili. Saldırı Saray’a bağlı yeni gladyonun organizasyonu.

SALDIRGANLARIN ÜZERİNDE POLİS ÜNİFORMASI

Üzerinde çevik kuvvet polislerinin giydiği üniforma ile cenazeye katılan bir kişi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu protesto eden gruplarla birlikte hareket etmesi ve kolundaki dövmeler nedeniyle takibe alındı.

kilicdarogluna-saldiran-polis-uniformali-saldirgan

Polislerin kimlik sorması üzerine şehit yakını olduğunu öne süren şüpheli gözaltına alınmamak için uzun süre uğraştı. Yanındakiler de polise engel olmaya çalıştı.

Üzerinde polis üniforması bulunan ve polis yakını olmadığı öğrenilen kişi polis aracına zorla bindirilip emniyete götürüldü.

Sosyal medyada paylaşın
        
   
Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × four =

More in Haberler

To Top