Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim

AKP’li Vekilden Canlı Yayında Kamer Genç’e Küfür ve Tehdit!

Siyaset

AKP’li Vekilden Canlı Yayında Kamer Genç’e Küfür ve Tehdit!

Emine Erdoğan’ı protesto ettiği için AKP’lilerin saldırısına uğrayan Kamer Genç’e yönelik  AKP’lilerin küfür, hakaret ve tehditleri devam ediyor.

Dersimnews.com/Ankara – Dün akşam  Japonya Milli Günü Resepsiyonu’nda konuşma yapan Başbakan  Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ı protesto eden CHP Dersim Milletvekili Kamer Genç‘e AKP’liler saldırdı.

Olayın yankıları sürerken bugün AKP’li vekillerin Kamer Genç’e yönelik çirkin hakaret ve tehditlerin arkası kesilmedi.

Beyaz TV ekranlarında Tahir Sarıkaya’nın sunduğu  programa konuk olan AKP İstanbul Milletvekili Oktay Saral, canlı yayında  Kamer Genç’e gençe küfür edip tehdit etti.

AKP İstanbul  Milletvekili Oktay Saral

AKP İstanbul Milletvekili Oktay Saral

 

AKPLİ VEKİL İNSANLIKTAN ÇIKTI

Canlı yayın programında adeta insanlıktan çıkan AKP’li Oktay Saral Kamer Genç’e yönelik ağır küfür ve hakaretlerde bulundu.

“Bu Kamer Genç denen alçak normal bir insan değil” diyen Saral, “Buna hayvan bile demek hayvanlara hakarettir” dedi. Bu sözler karşısında Sarıkaya, ‘LütfenRTÜK kurallarına uyalım’ diyerek konuğunu uyardı ve, ‘Karşınızda Kamer Genç olsa ne derdiniz?’ diye sordu. Saral’ın “Bu hayvandan da aşağı” sözü üzerine Tahir Sarıkaya, “Ama canlı yayındayız. Şu anda bir milletvekiline ‘hayvan’ diyorsunuz” dedi.

“BÜYÜK BİR SOPA YEMESİ LAZIM”

Buna karşılık Oktay Saral, “Milletvekili olamaz. Bunun milletvekili olarak parlamentoya girmesi Türk milletine hakarettir. Bunu burada tutan CHP’nin kınanması gerekiyor. Çünkü bunu CHP’nin ihraç etmesi lazım. Bu kadar hakaretleri, aşağılıkça konuşmaları yapan birine ben nasıl insan diyebilirim. Başbakan Erdoğan’ın eşi olması önemli değil, bir hanımefendi, hanımefendilerin haklarını koruyan bir konuşma yapıyor; sen hangi hakla gidiyorsun oraya, şerefsiz herif. Bu kadar duygu kabarması oldu benle. Bunun büyük bir sopa yemesi lazım. Bunun ayakları altına alınıp komalık yapılması lazım” şeklinde konuştu.

CANLI YAYINDA TEHDİT ETTİ

Tahir Sarıkaya “Sayın vekilim lütfen” diyerek Saral’ı yatıştırmaya çalıştı. “Yeter böyle bir şey olamaz” diyen Saral, “CHP artık bu adama dur desin. Yoksa başına bir şey gelecek” dedi. Bunun üzerine Sarıkaya, “Ama tehdit ediyorsunuz siz. Sayın vekilim canlı yayındayız, lütfen” diye konuştu.

Saral’ın Sarıkaya’ya yanıtı ise, “Şerefsiz, alçak kelimesi bile buna çok azdır. böyle bir yaratık olamaz” oldu.

KÜFÜRCÜ VEKİLLER PARTİSİ 

Daha öncede AKP Milletvekili Zeyid Aslan,  Kamer Genç’in annesine küfür etmişti. Aslan’la ilgili AKP herhangi bir işlem yapmamıştı.

Haberin videosunu http://haberler.com/ak-partili-saral-dan-kamer-genc-e-agir-sozler-5358157-haberi/ linkinden izleyebilirsiniz…

Sosyal medyada paylaşın
        
   
1 Comment

1 Comment

  1. hasan yılmaz

    08/12/2013 at 10:57

    kem söz sahibinindir ‘sayın’ saral diyecem ama size saygı duymak istemiyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 4 =

More in Siyaset

To Top