Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim

Ali İsmail Cinayetinin Görüntüleri Ortaya Çıktı – VİDEO

Haberler

Ali İsmail Cinayetinin Görüntüleri Ortaya Çıktı – VİDEO

Ali İsmail Korkmaz’ın ölümüne neden olan dayağın görüntüleri ortaya çıktı. İşte o görüntüler…

aliismail

Ali İsmail Korkmaz’ın ölümüne neden olan linç dayağının görüntüleri yayınlandı

Dersimnews.com – Eskişehir’deki Gezi Direnişi eylemleri sırasında başına aldığı darbeyle yaralanan ve uzun süre yoğun bakımda kaldıktan sonra hayata veda eden 19 yaşındaki Ali İsmail Korkmaz’ın ölümüne neden olan dayak olayının video görüntüleri basına sunuldu.

Ali İsmail Korkmaz’ın polis müdahalesinden kaçarken bir ara sokakta sivil polisler ile bir fırın sahibi ve arkadaşları tarafından yakalanıp darp edildiği görüntülerde, başına aldığı tekme darbeleri de açıkça görülebiliyor. Önceleri kayıp olduğu iddia edilen ve daha sonra geri getirilen görüntülerde, koşarak sokağa giren Ali İsmail Korkmaz’ın fırın sahibi ve arkadaşları tarafından durdurulup tekmelerle dövüldüğü görülüyor.

Korkmaz’ın ilk darbelerden sonra yere oturduğu, ardından olay yerine gelen polis Mevlüt Saldoğan’ın Korkmaz’ın başına üç kere tekme attığı videoda, daha sonra Korkmaz yerden kalkarak olay yerinden uzaklaşıyor. Bilindiği gibi Korkmaz başına aldığı darbeler nedeniyle evde fenalaşmış ve ertesi gün kaldırıldığı hastanede uzun süre yoğun bakımda kalmasına karşın kurtarılamamıştı.(Sol portal)

İşte Ali İsmail Korkmaz’ın ölümüne neden olan o dayağın görüntüleri:

Sosyal medyada paylaşın
        
   
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven + thirteen =

More in Haberler

To Top