Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim

Kabataş Görüntüleri Yalan Çıktı!

Gündem

Kabataş Görüntüleri Yalan Çıktı!

Gezi Parkı eylemcilerinin saldırısına uğradığını belirten kadınla ilgili ilk görüntüler ortaya çıktı. Görüntüde saldırı ve taciz yok.

İstanbul’daki Gezi Parkı eylemleri sırasında Kabataş’ta başörtülü bir kadının bebeğiyle birlikte protestocuların saldırısına uğradığı iddiasına ilişkin ilk görüntü sonunda ortaya çıktı. 1 Haziran 2013’te gerçekleştiği öne sürülen olaya ilişkin Kanal D Haber ’de yayınlanan görüntülerde, olağandışı hiçbir hareketlilik görülmüyor.

Türkiye , Gezi Parkı eylemlerinin başladığı günlerde Bahçelievler Belediye Başkanı’nın gelini Zehra Develioğlu’nun iddialarıyla sarsılmıştı. Olaydan beş gün sonra polise başvuran Develioğlu, Gezi eylemcilerinin saldırısına uğradığını öne sürerek, çeşitli iddialarda bulundu.

İŞTE O İDDİALAR

Kaldırımda beklediği sırada, 80-100 kişilik bir grubun yaklaştığını, gruptaki erkeklerin belden yukarılarının çıplak olduğunu, ellerinde eldivenler, başlarında da siyah bandanalar bulunduğunu anlattı. Kalabalıktan bazılarının kendisine küfür ettiğini, birinin de tokat atarak yere devirdiğini, ardından da 4-5 kişinin üzerine idrarlarını yaptığını söyledi. Saldırganlardan bazılarının da cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti.

İDDİALAR YALAN ÇIKTI!

DAKİKA DAKİKA O ANLAR

Saat 19:42: Polis raporuna göre Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun gelini kameranın görüş açısına giriyor. Elinde bebek arabası, arabada da bebeği var. Genç kadın Kabataş tramvay durağının karşısındaki kaldırıma geçiyor, ve eşini beklemeye başlıyor.

Saat 19:43: Zehra Develioğlu’nun yanından 8-10 kişilik bir grup geçiyor. Bir hareketlenme yok. Kalabalık, kısa süre içinde genç kadının yanından uzaklaşıyor. Çevrede de olağandışı bir hareketlilik gözlenmiyor.

19:48: 10-15 kişilik bir başka kaldırımdan geçiyor. Develioğlu’nun yanında 30 saniye kadar duraklıyorlar. Polise göre burada söz dalaşından dolayı bir hareketlilik oluyor.

Grup 19.50’de görüntüden uzaklaşıyor. Çevrede yine bir olağanüstülük gözlenmiyor. Kabataş iskelesinin güvenlik görevlileri de normal işlerine devam ediyor. Genç kadın, 19:48-19:58 arası kaldırımda sabit olarak bekliyor. Çevrede de her şey olağan seyrinde.

19:58: Zehra Develioğlu’nun eşi geliyor ve ikisi birlikte yolun karşısına geçiyorlar. 54 saniye sonra da, kameranın görüş açısından çıkıyorlar. 

 

Sosyal medyada paylaşın
        
   
1 Comment

1 Comment

  1. serhad

    16/02/2014 at 08:52

    Burda eksik kalan kısım Faşist Diktatör Provokatör İmam Erdoğanın tüm konuşmalarında toplumu kamplaştırmaya götüren sözlerine yer vermemişsınız. Asıl konu burda Erdoğanın sıfatlarıdır Bu sıfatları deşifre etmektir bu konuyu halk anlamiştir ne kadar yalan olduğunu asıl yalanları devamla tekrarliyan Erdoğandır bunun açıklamalarını kamuya açıklamaktır. ikinçi diğer bir olayise Zehra Deveçioğlu beşgün sonra polise gidip ifade veriyor ifadesinde tecavuza uğramiş şekilde ifade veriyor bunlardan bir kısmı adlıtıpdan bacakların iç bölgesinde morlukların olduğunu üstüne basa basa anlatiyor. Bundan cıkarak ben diyorumki bu kadın sapık ve ailesi tarafından tecavuza uğramiş ve bunu kamuya acıklamak için beş gün sonra polise ifade ediyor Gezi olayları yaratanlar bana bunu yaptılar. Faşist Diktatör Imam Erdoğanda bu uyduruk ifadeleri halka ”kızıma bacıma saldırdılar kucağında bebeğe saldırdılar sözleriyla halkı tahrık etmeye çalıştı ama halk bunu yemedi utanmadan halen olayların gerçek olduğunu yine tekrarlamaya başladı ne utanmaz adam bu böyle…Bu zehra devecıoğlu gerçekten tecavuza özenen bir sapık kadındır. buda demek oluyorki bunu haketmiştir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × one =

More in Gündem

To Top