Connect with us

Dersim News, Dersim Haber, Dersim

Ali İsmail Korkmaz’ın Yeni Görüntüleri – VİDEO

Gündem

Ali İsmail Korkmaz’ın Yeni Görüntüleri – VİDEO

Ali İsmail Korkmaz’ın darp edildikten sonra arkadaşıyla beraber hastaneye gidiş anını gösteren MOBESE kameraları görüntülerine ulaşıldı.

Bu video Adobe Flash Player’ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.


Ali İsmail Korkmaz davasında sanık olan polislerin iddialarını çürütecek yeni görüntüler ortaya çıktı.BirGün’ün ulaştığı görüntüler olaydan kısa bir süre sonrasına ait.

Sanık polisler ve fırıncılar, tanık anlatımlarında geçen “Ali İsmail Korkmaz’ın üzerinde kırmızı bir mont vardı” ifadelerine karşı çıkıyor, sokakta yaşanan olaydaki kişinin siyah montlu olduğunu iddia ediyordu. Sanıklar ayrıca bu iddialarına kanıt olarak da hastanede kayıt edilen görüntülerde Korkmaz’ın üzerinde yeşil bir tişört olmasını gösteriyordu.

Korkmaz’ın daha önce ortaya çıkan görüntülerinde ise renkler ayırt edilemiyordu. Ortaya çıkan yeni görüntüler Korkmaz’ın olay sonrasında bölgeden ayrılırken arkadaşıyla birlikte yürüdüğü 4 ayrı bölgedeki güvenlik kameralarına ait. Görüntülerde yürüyen kişinin Ali İsmail Korkmaz olduğu net biçimde anlaşılırken üzerinde ise kırmızı bir ceket olduğu görülüyor.

Görüntülerde Korkmaz’ın olay sonrasında kolunu tutarak ve zorlanarak yürüdüğü de rahatlıkla anlaşılabiliyor.

BirGün

Sosyal medyada paylaşın
        
   
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × four =

More in Gündem

To Top